Co nabízím

Laktační poradenství
Příprava na kojení v těhotenství: Jako laktační poradkyni mě můžete kontaktovat už v těhotenství. Spoustě problémům s kojením se dá předejít správným začátkem a včasným vyvrácením mýtů, proto je ideální, když budete předem vědět co je klíčové pro úspěšné kojení

Určitě mě kontaktujte, pokud máte už předem z kojení strach nebo obavy, nebo Vám někdo tvrdí, že kojit nebudete moci.

Pomoc a podpora při kojení od porodu až po přirozené odstavení: Obrátit se na mě můžete v jakékoliv situaci – když potřebujete jen podporu a kontrolní konzultaci, nebo Vás trápí něco konkrétního ať už akutního nebo dlouhodobého.

Co pro Vás mohu udělat:

Pomůžu vám najít ideální kojící polohu, která bude vyhovovat Vám i miminku
Ukážu Vám, jak vypadá správné přisátí, a naučím Vás, jak poznáte, že miminko skutečně pije
Pomůžu Vám s miminkem, které se nepřisává nebo přijímá málo mléka a nepřibírá, s miminkem, které se u kojení odtahuje a vzteká nebo usíná, s bolavými bradavkami nebo prsy a s jakoukoliv další situací, která Vás může při kojení potkat.
Mohu Vám poradit, jak pokračovat v kojení po 6. měsíci věku dítěte a vysvětlit Vám výhody dlouhodobého kojení.

Jak bude poradenství probíhat: V některýchP1030101 případech stačí pouze poradit na dálku po telefonu, ve většině situací je ale potřeba, abychom se osobně setkaly a já byla přítomna celému kojícímu procesu a mohla situaci správně posoudit.

Za úplně malými miminky jezdím většinou domů já, pokud máte větší miminko, můžeme se domluvit, kdo za kým přijede, nebo kde schůzku uskutečníme. Podstatné je, abyste se cítila během našeho setkání pohodlně a abych viděla celý průběh jednoho kojení. Protože mám sama ještě docela malou dceru, nemůžu Vám bohužel zatím nabídnout návštěvu přímo v porodnici.

Nošení v šátku
Formou individuálního minikurzu u vás nebo u nás doma nebo v klubu Klíček v Klecanech Vás P1030115naučím základní vertikální úvaz na břicho, ve kterém můžete miminko nosit hned od narození. Ukážu Vám, na co je třeba si dávat pozor, jak zajistíte, že miminko bude v bezpečné fyziologické poloze, řekneme si jak sebe i miminko oblékat, můžeme probrat i jaký šátek zvolit a cokoliv dalšího, co Vás bude zajímat.

Kontaktní rodičovství
Ráda se s Vámi podělím o své zkušenosti, týkající se dalších aspektů kontaktního rodičovství (například BKM, BLW).